navigation?.buttons?.createJob?.text
    neu
    Enertrag AG header
    Vollzeit
    Mid-Level
    #wasserstoff#energiewende#erneuerbare

    Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

    Entdecke 33 weitere Jobs wie diesen

    Jetzt Account erstellen und wir matchen dich automatisch mit den relevantesten Jobmöglichkeiten.

    anderen Login verwenden
    Der folgende Stellentext wurde von uns automatisch zusammengefasst.

    Einführung

    Firma ENERTRAG Service GmbH oferuje niezależne od producenta usługi serwisowe i konserwacyjne dla turbin wiatrowych.

    Aufgaben

    • Serwis, konserwacja, analiza oraz usuwanie usterek w turbinach wiatrowych
    • Weryfikacja działania, regulacja, naprawa podzespołów elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych
    • Dokumentacja wykonanych prac
    • Wdrażanie ulepszeń technicznych
    • Przestrzeganie standardów firmy w zakresie jakości, bezpieczeństwa, dbania o środowisko

    Voraussetzungen

    • Ukończonej szkoły o profilu technicznym, kierunek elektryk, mechanik, mechatronik lub pokrewne
    • Doświadczenia w branży energetyki wiatrowej, umiejętności czytania ze zrozumieniem instrukcji / schematów technicznych
    • Gotowości do dalszego poszerzania wiedzy
    • Umiejętności pracy w zespole, elastyczności, odpowiedzialności za siebie i innych
    • Kompletu podstawowych dokumentów uprawniających do pracy w turbinach wiatrowych (GWO, uprawnienia elektryczne, UDT - suwnice, podesty ruchome)
    • Gotowości do wyjazdów służbowych w systemie rotacyjnym po terytorium Niemiec 3 tygodnie pracy / 9 dni wolnego
    • Prawa jazdy kategorii B lub BE
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej B1, mile widziana znajomość języka niemieckiego (duży atut)
    • Dyspozycyjności w weekendy i święta

    Benefits

    • Pracę z perspektywami na przyszłość w stabilnej oraz stale rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • Niemiecką umowę o pracę oraz wszystkie korzyści z tego wynikające
    • Premię roczną
    • Dotację do przedszkola
    • 30 dni płatnego urlopu w roku kalendarzowym
    • Rower firmowy (leasing) – również do użytku prywatnego
    • Dofinansowany program fitness (Hansefit)
    • Dostęp do prywatnych programów emerytalnych w Allianz i dotacja w wysokości składek na świadczenia socjalne
    • Udział w szkoleniach
    • Dodatkowe ubezpieczenie w razie wypadku, uszczerbku na zdrowiu
    vor etwa 19 Stunden

    Verweise auf baito

    Du findest gut, was wir machen? Du kannst uns dabei unterstützen. Gib bei deiner Bewerbung an, dass du die Stelle bei baito gefunden hast.

    Ähnliche Impact Jobs